dimarts, 25 de febrer de 2014

JORNADA DE GIMNÀSTICA ARTÍSTICA RUBÍ 2014

El passat dissabte 22 de febrer va tenir lloc al Pavelló Municipal de Can Roses de Rubí la segona jornada de gimnàstica artística d’aquest curs 2013-2014.

Aquesta jornada va reunir un total de 277 participants que al llarg de tot el dia van actuar en els diferents aparells de competició (terra, barra i salt en categoria femenina i terra, salt i minitramp en categoria masculina) obtenint els següents pòdium:

Benjamí nivell B
1a Laura Banús de l’escola Avenç de Sant Cugat
2a Marina Vilardell de l’escola Regina Carmeli de Rubí
3a Laura Pérez de l’escola Regina Carmeli de Rubí

Benjamí nivell A
1a Judit Pozo del Shen Dragon de Terrassa
2a Mar Gámez de l’escola Regina Carmeli
3a Aina Cánovas de l’escola Regina Carmeli

Benjamí masculí
1r Mario Ropero de l’escola Regina Carmeli
2n Jan Alcaraz de l’escola Salesians de Terrassa
3r Marc López de l’escola Salesians de Terrassa

Aleví nivell B
1a Laia Pujol del Shen Dragon de Terrassa
2a Azahara Fernández del Shen Dragon de Terrassa
3a Marta Coronas de l’escola Regina Carmeli de Rubí

Alevi nivell A
1a Ainhoa Leiva de l’escola Regina Carmeli de Rubí
2a Marina Beteta del Shen Dragon de Terrassa
3a Paula Sánchez de l’escola Regina Carmeli de Rubí

Infantil nivell B
1a Paula Oviedo del Gimnàs Kimura Gym de Terrassa
2a Cristine Vinaroz de l’escola Regina Carmeli de Rubí
3es Andrea Pacheco del gimnàs Kimura Gym de Terrassa i Amalia Chicote de l’escola Regina Carmeli de Rubí

Infantil nivell A
1a Nuria Escayol de l’escola Regina Carmeli de Rubí
2a Maria Diez de l’escola Regina Carmeli de Rubí
3a Carla Cànovas de l’escola Regina Carmeli de Rubí

Cadet nivell B
1a Andrea Molina de l’escola Regina Carmeli de Rubí
2a Sandra Gómez de l’escola Regina Carmeli de Rubí
3a Claudia Valdez de l’escola Regina Carmeli de Rubí

Cadet nivell A
1a Miriam Coronas de l’escola Regina Carmeli de Rubí
2a Laura Tardà de l’escola Avenç de Sant Cugat

Juvenil nivell B
1a Anna Serra del Centregym de Terrassa
2a Marina Matilla del Centregym de Terrassa
3a Cèlia Fernández de l’escola Salesians de Terrassa

Juvenil nivell A
1a Nerea Briceño de l’escola Regina Carmeli de Terrassa
2a Aida Garcia del Shen Dragon de Terrassa
3a Andrea Laguna de l’escola Regina Carmeli de Terrassa

La propera i última jornada de competició serà el dissabte 22 de març al Pavelló Municipal de Can Jofresa de Terrassa.



Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada