dimecres, 24 d’abril de 2013

PROGRAMA CULTURAL 2013


Bon dia:

Ahir dimarts 23 d'abril i coincidint amb la Diada de Sant Jordi es va dur ha terme l’entrega dels premis del Programa Cultural del curs 12-13 al Centre Cívic Avel.lí Estrenjer de Terrassa.

Enguany en aquest concurs han participat 15 centres d’ensenyament de tot el nostre àmbit, presentant un total de 1369 dibuixos, 758 mascotes, 49 còmics, 316 redaccions i 148 fotografies.

I el lema per tots els treballs era: Jugues?, si vols pots.

Els guardonats han estat:

DIBUIX BENJAMÍ i ALEVÍ:
1ª Paula Sojo                           Esc. Roc Blanc
2ª Ainhoa Osuna          Esc. Roc Blanc
3ª Paula Vidiella          Esc. Santa Teresa de Jesús
4ª Miriam Otero          Esc. Sagrat Cor
5º Ainhoa Berbel         Esc. Nova Electra
                       
DIBUIX INFANTIL:
1r Santi Bosch                                     Esc. MD del Carme
2ª Monica Valderrama             Esc. MD del Carme
3ª Lucila Monte                       Ins. Montserrat Roig
4ª Judith Arcas                      Esc. Sagrat Cor
5ª Genna Stephens                  Ins. Montserrat Roig

MASCOTA:  
1r Oscar Navajas                     Esc. Goya
2ª Laia Martinez                     Ins. Can Jofresa
3r Ana Clara de Araujo           Ins. Santa Eulàlia
4ª Jabneel Aspiazu                 Ins. Can Jofresa
5è Eloy San Emetrio                Ins. Santa Eulàlia

CÒMIC:
1ª Jana Cervilla                                   Esc. Sagrat Cor
2ª Marina Rastrero                             Esc. Goya
3es Laura Aquino i Sofia Izquierdo     Ins. Santa Eulàlia
4ts Juancho Perez i Anass Zoljami      Ins. Santa Eulàlia
5es Ruth Martinez i Carla Marcos       Ins. Can Jofresa

REDACCIÓ INFANTIL:
1ª Paula Lopez                                     Esc. MD del Carme
2ª Queralt Vivó                                  Ins. Montserrat Roig   
3ª Monica Lopez                               Esc. MD del Carme
4t Pau Camero                                     Esc. MD del Carme
5è Siham Grija                                    Ins. Santa Eulàlia



REDACCIÓ CADET:   
1r Adrià Crespo                       Esc. Goya
2n Marc Bravo                        Ins. Torre del Palau
3r Jairo Garcia                       Ins. Can Jofresa
4t David Tenes                        Esc. Sagrat Cor
5ª Ariadna Cornella                 Esc. Sagrat Cor

FOTOGRAFIA:
1ª Ruth Gonzalez                     Ins. Can Jofresa
2ª Marta Vega                         Esc. Goya
3ª Maria Purull                                   Ins. Can Jofresa
4t Jordi Marsà                        Esc. Sagrat Cor
5ª Sheila Collado                    Ins. Santa Eulàlia


                                                                       PREMSA

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada