dijous, 26 d’abril de 2012

PROGRAMA CULTURAL 2012


Bona tarda a tots i totes:
El passat dilluns 23 d’abril a les 18’00h a la Biblioteca Central de Terrassa es va dur a terme l’entrega dels premis del Programa Cultural del curs 11-12.
 Enguany en aquest concurs han participat 26 centres d’ensenyament de tot el nostre àmbit, presentant un total de 3166 dibuixos, 1056 mascotes, 69 còmics, 477 redaccions i 242 fotografies,amb el lema per tots els treballs era: Jugues?, si vols pots o Terrassa, ciutat del bàsquet Català.
 Els guardonats han estat:
 DIBUIX BENJAMÍ i ALEVÍ:
1r. David San Miguel    Esc. França
2ª. Sofia Castilla         Sagrat Cor
3ª Ainoa Lobillo           Cultura Practica
4ª Carmen moran         Esc. Les Arenes
5ª Anna Bravo             Esc. Pere Viver

DIBUIX INFANTIL:
1ª Maria Amposta        Vedruna
2n Adrià Gil                Vedruna
3ª Judith Gomez         Ins.Terrassa
4t Aleix Pascual          Vedruna
5è Adrian Muñoz         Ins. Nicolau Copèrnic

MASCOTA:  
1ª Laia Martinez          Ins. Can Jofresa
2ª Carla Marcos          Ins. Can Jofresa
3r Marc Bravo             Ins. Torre del Palau
4ª Maria Subirana       Vedruna
5ª Ana Solà                  Joaquima de Vedruna

CÒMIC:
1ª Marta Martin                                  Sagrat Cor
2es Saray Giraldo i Jezabel Ribell      Ins. Santa Eulàlia
3es Carla Gonzalez i Ana Rodriguez     Sagrat Cor
4ª Marina Rastrero                             Goya
5es Maria Vega i Montse lopez            Ins. Santa Eulàlia

REDACCIÓ INFANTIL:
1ª Laia Romera              MD del Carme
2n José Fernandez      Ins. Can Jofresa
3r Marc Ambite           MD del Carme
4t Marti Consol           Ins. Montserrat Roig
5è Àlex Ibars             MD del Carme

 REDACCIÓ CADET:   
1ª Araceli Segura        Ins. Torre del Palau
2ª Queralt Sala           Ins. Torre del Palau
3ª Andrea Ceballos      Sagrat Cor
4t Martí Soler             Ins. Torre del Palau
5ª Jezabel Ribell         Ins. Santa Eulàlia

FOTOGRAFIA:
1ª Anna Ramon             Ins, Terrassa
2n Alejandro Gil          Ins, Terrassa
3ª Laia Miralles         Ins. Montserrat Roig
4a Núria Martinez       Sagrat Cor
5ª Marta Perez             Joaquima Vedruna

Us deixem un recull de fotografies de l'acte així com els guanyadors de cada categoria.
Salut,                                                                                             
                                                                                             PREMSA

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada